+420 725 805 738
Školní akce Školní akce

Školní akce

Show us that you have a class. Visit us as a part of a school trip or unusual P.E. class.

Vstupné a munice

Pro oficiální školní výpravy s doprovodem učitele máme ostře akční vstupné: V době běžné výuky, tedy ve všedních dnech do 15:00, dáte za vstup a zapůjčení základního vybavení pouze 119 CZK na osobu! Slevu nelze kombinovat s žádnou další - ale upřímně, je při téhle ceně další sleva třeba?

Vstupné na osobu
279 CZK 119 CZK / celá akce
Obvyklá délka akce 2 - 4 hodiny
Cena munice
1 CZK / 1 ks
Průměrná spotřeba munice cca 300 ks

V ceně vstupu je vše potřebné ke hře

Zbraň

Zbraň

Maska

Maska

Bezpečnostní instruktáž

Bezpečnostní instruktáž

=
+
+

Naše vysvědčení

Až se kantor zeptá...

Buďte připraveni! Toto jsou odpovědi na otázky, které nejspíše dostanete, až svému vyučujícímu navrhnete paintballovou akci. Berte to jako tahák, který vám hru u nás pomůže obhájit.

A to vás tam pustí? Nejste na to moc mladí?

Hra je vhodná pro kohokoliv kdo unese zbraň a nebojí se zásahu. Na hřišti mohou hrát osoby mladší 18 let, pokud nad nimi převezme dozor jakákoliv osoba starší 18 let, například kantor.

To by nás vyšlo pěkně draho. Víte, co takováhle sranda stojí?

Se slevou pro školní akce to zas tolik nestojí. Každý hráč za vstup + základní paintballové vybavení zaplatí jen 119,- Kč. A navíc učitelský doprovod od nás obdrží vstup, vybavení a 200 ks munice grátis, pokud se bude chtít zapojit do hry.

Umíte si představit, jak to tou kuličkou bolí?

Strach má velké oči. Každý člověk je sice jinak senzitivní a má jiný práh bolesti, takže nelze paušalizovat, ale běžný člověk, pokud má dostatek oblečení, přežije zásah bez jakékoliv újmy co by stála za zmínku. Někteří lidé hrají paintball i jen v kraťasech a tričku, nicméně v takovém případě zásahy už opravdu štípnou a mohou zanechat i nepěknou modřinu. Doporučujeme proto všem, kteří se bojí modřin, vzít si volnější oblečení, které by jim zakrývalo celé tělo a v ideálním případě i více vrstev. Zásahy v takovém případě ucítíte, ale bolestivé by být něměly. Nemáte-li vlastní oblečení, jsme vám schopni půjčit speciální paintballový overall a v případě zájmu též i doplňkové ochranné pomůcky jako je vesta či rukavice.

Zajeďte si tam po škole. Proč s tím chodíte za mnou?

Krom šance na opravdu výhodnou slevu, o kterou vás učitel v případě odmítnutí připraví, a to i sebe, neboť mu poskytneme vstup a dvěstě kuliček zdarma, jde zároveň i o zajímavou brannou a tělovýchovnou aktivitu, která dokáže stmelit třídu. Neměla by škola takovéto aktivity podporovat?

A jak se tam asi dostaneme? Vždyť to je někde v lesích...

Jak jste jednou v Praze, pohodlně se dostanete na většinu z našich hřišť. Vystačíte si přitom jen s MHD. Hala na Letné je kousek od Letenského náměstí, v případě vzdálenějších hřišť vás rádi bezplatně dovezeme na hřiště ze zastávky hromadné dopravy, která je ke hřišti nejblíže. Podrobnějsi info naleznete vždy v sekci "kudy na hřiště" u konkrétního hřiště.

Střílení? Zbláznili jste se, chcete se zmrzačit?

Paintball se na první pohled může jevit jako nebezpečný sport, opak je však pravdou, neboť ve skutečnosti je mnohem bezpečnější než většina běžných sportů, ke kterým vás ve škole vedou. Včetně fotbalu nebo florbalu. Možné to je zejména díky striktnímu dodržování bezpečnostních pravidel, na která pečlivě dbá náš organizátor, jako maska na obličeji po celý pobyt v herním prostoru a ochranný návlek na hlavni zbraně kdekoli mimo hřiště.

Co když bude pršet??

Být to na nás, hru vám dovolíme i v dešti. Pokud to vyučující budou vidět jinak, vzkažte jim od nás, že u nás naleznou zastřešené a vytápěné zázemí a hry se pokusíme vymýšlet tak, aby se odehrávaly zejména v budovách a pod střechou, pokud to jen bude trochu možné.

Co by na to řekli vaši rodiče??

Tady to jednodušší být nemůže: Prostě se na názor rodičů zeptejte dopředu a pak ho učitelce či učiteli jen přetlumočte.

Máte nějaké další otázky? Napište, zavolejte či prostudujte FAQ>>