+420 725 805 738
Doplňkové služby Doplňkové služby

Doplňkové služby

U nás dostanete nejen výzbroj a výstroj. Poskytneme vám komfortní zázemí, umocníme zážitek ze hry a v případě zájmu jsme připraveni také přidat něco opravdu speciálního. Neváhejte nám sdělit, co byste rádi - přijmeme každou výzvu v mezích zákona.

Občerstvení a catering

V areálech je vždy k dostání drobné občerstvení (pivo a limo, slané a sladké apod.). Na objednávku předem pak zajišťujeme bohatší catering, od grilovaného selátka až po švédské stoly. Rádi však připravíme i jakékoli jiné pohoštění. Pokud si chcete pohostění připravit sami, za drobný manipulační poplatek vám rádi půjčíme i náš gril atp.

Nabídka zde >>

Foto a video

Zdarma pořizujeme skupinové fotky každé výpravy a přidělení instruktoři nic nenamítají proti dalšímu focení a natáčení. Jejich primárním úkolem však je dohlížet na bezpečný a zábavný průběh hry - objektiv musí jít občas stranou. Pro 100% záznam proto nabízíme služby profesionálních fotografů a kameramanů, za které se můžeme zaručit.

Ceník >>

Doprava

Možnosti dopravy uvádíme na stránce konkrétního areálu v části kudy na hřiště. Obecně platí, že zajistíme odvoz libovolného počtu osob z libovolného místa v ČR, ať už jde o přilehlou zastávku MHD, hotel, letiště či sídlo firmy. Vždy garantujeme fixní cenu za přepravu, kterou budete znát předem.

Výběr hřiště >>

Ubytování

Pokud k nám dorazíte z větší dálky a chcete si den u nás maximálně užít, i s případnou večerní zábavou, není problémem dovézt si s sebou stany a kempovat přímo v areálech, či vám rádi pomůžeme se zajištěním ubytování v blízkých hotelech, odkud nabízíme dopravu na hřiště a zpět zcela zdarma!

Podrobnosti >>

Cizojazyční organizátoři

Komunikace je základ, a tak nám paintball v cizích řečích není cizí. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, je třeba to co nejdříve domluvit - chceme pro vás ty nejlepší možné organizátory a tlumočníky, pro což je třeba dostatečný časový předstih. Ideálně nám tento požadavek sdělte již při samotné rezervaci.

Podrobnosti >>

Kostýmy

Třeba chcete přichystat opravdu nezapomenutelnou hru pro oslavence. A třeba chcete svým soupeřům dokázat, že vás nedostanou, ani když budete vidět na hony daleko. Ať už je důvod pro hru v kostýmu jakýkoli, náš šatník je vám k dispozici. Stačí dát dopředu vědět a převlek je váš. Půjčení kostýmů je za 90 Kč.

Ostatní

Pokud jste si z naší stále nabídky doplňkových služeb nevybrali, rádi vám zajistíme aktivitu na míru dle vačich představ. V případě zájmu nás kontaktujte určitě to nějak vymyslíme.

Kontakty >>