+420 725 805 738
Soukromé hry Soukromé hry

Skutečně soukromé hry

Rádi pro vás připravíme privátní střílečku, na kterou budete dlouho a nadšeně vzpomínat.

Veřejné hry Veřejné hry

Nedaří se vám mobilizovat kamarády?

Máme pro vás plán

Čím podrobnější je plán mise, tím větší je naděje na její úspěch. Dodržte náš harmonogram a vyjde vám to na 100%

Před akcí(30 minut)

 • Vniknutí do areálu (příjezd nebo bezplatná doprava z nejbližší zastávky MHD)
 • Přivítání na baru a nutné formality (registrační a bezpečnostní formuláře)
 • Výstroj (převlečení, výběr a nastavení masky)
 • Bezpečnostní instruktáž (10 - 15 minut)
 • Výzbroj (fasování zbraně a založení herního účtu)
 • Instruktáž zacházení se zbraní

Během akce(2-3 hodiny)

 • Jednotlivé hry trvají 10-20 minut a odvíjí se od konkrétních scénářů
 • Ty sestavuje organizátor na základě preferencí i zkušenosti s výkonností jednotlivých hráčů
 • Mezi jednotlivými hrami je prostor pro načerpání sil v komfortním zázemí hřiště

Po akci(15 minut)

 • Odevzdání zapůjčeného vybavení, převlečení zpět do civilu
 • Vyúčtování a úhrada herního účtu
 • Odvoz či odjezd z areálu (domluvit však lze i grilovačku, táborák atd.)

Máte otázky?

Kolik nás na soukromou hru musí být?

Vzhledem ke koncepci našich hřišť a k nákladům na zajištění personálu přijímáme soukromé rezervace běžně od šesti či osmi hráčů, v závislosti na tom o jaké hřiště se jedná. Rezervaci soukromé hry jsme však po předchozí domluvě schopni přijmout i od dvou hráčů, ale v takovém případě je potřeba se domluvit na čase, který nám bude vyhovovat, či doplatit vstupné za hráče, kteří budou chybět do doporučeného minimálního počtu hráčů pro dané hřiště. Pokud je vás málo, ale nevyžadujete hrát privátně, doporučujeme zúčastnit se např. některé z našich pravidelných veřejných akcí, nebo si založit vlastní otevřenou hru v termínu, který vám bude vyhovovat, a my se vám pokusíme sehnat vhodné spoluhráče dle vašich požadavků: od naprostých začátečníků až po pokročilé hráče s vlastním vybavením.

Kdy dorazit na hřiště? S předstihem, nebo na čas rezervace?

Nejlépe uděláte, když na hřišti budete 30 minut před začátkem hry. Něco vám zabere registrace na baru, něco převlečení a převzetí vybavení. Ve zbylém čase se můžete "rozkoukat" a občerstvit se před hrou.

Co když to fyzicky nedáme a nezvládneme hrát celé 3 hodiny?

Zajatce nebereme, a tak hru můžete ukončit i před uplynutím rezervované doby. Chápeme, že paintball může být fyzicky náročnější aktivita, a počítáme s tím, že celé 3 hodiny nemusí ustát každý. Zároveň vás ale může uklidnit, že se s tím nesetkáváme často ani u hráčů, kteří nejsou žádnými velkými sportovci - ať už díky pauzám, které děláme, nebo čistě z adrenalinové podstaty celé hry. Uvidíte, že na konci sami budete překvapeni, co všechno jste na hřišti zvládli.

Můžeme si hru protáhnout nad rezervovanou dobu?

Pokud po vás nečekáme nikoho dalšího, bude pro nás ctí, když se zdržíte. Koná-li se však vaše hra o víkendu či uprostřed sezóny, není volné hřiště příliš pravděpodobné. Naše areály jsou v těchto časech nejnavštěvovanější, takže vás po uplynutí rezervované doby nejspíše přijde vystřídat další skupina. Je dobré s tím počítat již při rezervaci. Při všem tom nasazení totiž hry poměrně rychle utíkají a s herními pauzami na občerstvení vše uplyne rychleji než oblíbený film.

Bude s námi hrát někdo jiný?

NE, pokud si zarezervujete soukromou hru, respektive firemní akci, nikdo cizí s vámi hrát nebude. Tedy pokud si to nebudete výslovně přát.

Musíme opustit areál hned poté, co skončí naše hra?

Po skončení hry není problém se v areálu zdržet, vše vydýchat a podělit se o své zážitky u piva nebo limonády. Je proto naprosto běžné, že si u nás hráči protáhnou pobyt klidně i o dvě hodiny.

Je možné objednat si ke hře něco navíc?

Pokud máte speciální přání, určitě si ho nenechte pro sebe. Rádi vám splníme vše, co bude v našich možnostech: dopravou, grilováním a ubytováním počínaje, vlastním tlumočníkem a programem na míru zdaleka nekonče.Více o doplňkových službách >>

Máte nějaké další otázky? Napište, zavolejte či prostudujte FAQ>>